Views Field Tooltip (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Views
fi: Näkymät

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: Fields
fi: Kentät

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
fi: <p>Sinun täytyy lisätä useampia kenttiä tähän näkymään, ennen kuin voit käyttää tätä kenttää. Näillä kentillä voi olla <em>Piilota tämä kenttä</em> -valinta päällä. Huomaa, että renderöintijärjestyksen takia et voi käyttää kenttiä, jotka tulevat tämän kentän jälkeen. Jos tarvitset kentän, joka ei ole listattu tässä, järjestele kentät uudelleen.</p>

en: @argument title
fi: @argument otsikko

en: @argument input
fi: @argument syöte

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters '[' and ']' please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
fi: <p>Seuraavat korvauskuviot ovat käytettävissä tälle kentälle. Huomaa että rederöintijärjestyksestä johtuen et voi käyttää kenttiä jotka tulevat tämän kentän jälkeen; jos tarvitset kenttää jota ei ole listattuna tähän, voit muuttaa kenttien järjestystä. 
    Jos haluat käyttää merkkejä '[' ja ']', merkitse ne HTML koodeilla '%5B' tai '%5D', muussa tapauksessa ne korvataan tyhjillä välilyönneillä.</p>
