Views Field Tooltip (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Views
gl: Vistas

en: Fields
gl: Campos

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
gl: <p>Debe engadir algúns campos adicionais a esta presentación antes de usar este campo. Estes campos pódense marcar con <em>Excluír de a presentación</em> si prefíreo. Teña en conta que debido á orde de construción, non pode usar campos logo deste campo. Si necesita un campo non listado aquí, reordene os seus campos.</p>

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument
