Views Field Tooltip (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Views
hi: द्रश्य

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: @argument title
hi: @argument शीर्षक
