Views Field Tooltip (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Views
oc: Vistas

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: Fields
oc: Camps

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: @argument title
oc: Títol de @argument

en: @argument input
oc: Sasida de @argument
