Views Field Tooltip (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Views
uk: Види

en: Default settings
uk: Налаштування за замовчуванням

en: Fields
uk: Поля

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
uk: <p>Перш ніж використовувати це поле потрібно додати в це відображення додаткові поля. Ці поля за потреби можуть мати позначку <em>Вилучити з відображення</em>. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.</p>

en: Tooltip
uk: Підказка

en: Tooltips
uk: Підказки

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters '[' and ']' please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
uk: <p>Для цього поля дійсні наступні замінники. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.
    Якщо потрібні символи [' та ']' , використовуйте їх html коди '%5B' чи '%5D', інакше вони будуть замінені пробілами.</p>

en: The text to display for this tooltip. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Текст, що відображується в цьому спливному вікні. Можна додавати HTML-код. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.
