Views Field Tooltip (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Views
fa: نماها

en: Fields
fa: فیلدها

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
fa: <p>شما بایستی پیش از استفاده از این فیلد، تعدادی فیلد دیگر اضافه نمایید. این فیلدها اگر مایل باشید، به صورت <em>حذف از نمایش</em> نشان‌گذاری می‌شوند. دقت کنید که به علت ترتیب آماده‌سازی، نمی‌توانید از فیلدهایی که پس از این فیلد می‌آیند استفاده کنید؛ اگر به فیلدی نیاز دارید که در اینجا لیست نشده است، فیلدهای خود را جابه‌جا کنید.</p>

en: @argument title
fa: عنوان @argument
