Views Field Tooltip (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Views
hu: Nézetek

en: Fields
hu: Mezők

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
hu: <p>A mező használata előtt további mezőket kell hozzáadni a nézethez. Ezek a mezők szükség esetén <em>Megjelenítésből kizárt</em>-nak jelölhetőek. Meg kell jegyezni, hogy a létrehozási sorrend miatt az ez utáni mezők nem használhatóak. Ha szükség van egy itt nem felsorolt mezőre, akkor újra kell rendezni a mezőket.</p>

en: Tooltips
hu: Eszköztippek

en: @argument title
hu: @argument cím

en: @argument input
hu: @argument bemenet
