Views Field Tooltip (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Views
jv: View

en: Fields
jv: Field

en: @argument title
jv: judhul @argument

en: @argument input
jv: input @argument
