Views Field Tooltip (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Views
lt: Vaizdai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis
