Views Field Tooltip (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Views
ro: Vizualizări

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Arguments
ro: Argumente

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: @argument title
ro: Titlul @argument

en: @argument input
ro: Intrare @argument
