Views Field Tooltip (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Views
az: Görünüşlər

en: Fields
az: Sahələr

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş
