Views Field Tooltip (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Fields
ca: Camps

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
ca: <p>Heu d'afegir alguns camps addicionals a aquesta pantalla abans d'utilitzar aquest camp. Aquests camps es poden marcar com <em>Exclosos de la visualització</ em> si ho preferiu. Tingueu en compte que a causa de l'ordre de representació, no podeu utilitzar els camps posteriors a aquest camp; si necessiteu un camp que no apareix aquí, reorganitzeu-los</ p>.

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument
