Views Field Tooltip (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Views
he: היבטים

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Fields
he: שדות

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה
