Views Field View (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: View
cy: Gweld

en: Display
cy: Dangos

en: Fields
cy: Meysydd

en: Arguments
cy: Argiau

en: View settings
cy: Gweld gosodiadau
