Views Field View (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Views
pt: Visualizações

en: View
pt: Mostrar

en: Display
pt: Mostrar

en: Fields
pt: Campos

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: View settings
pt: Definições da view

en: @argument title
pt: título @argument

en: @argument input
pt: entrada @argument

en: Contextual filters
pt: Filtros contextuais
