Views Field View (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afişează

en: Display
ro: Afișaj

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Arguments
ro: Argumente

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: View settings
ro: Setări views

en: @argument title
ro: Titlul @argument

en: @argument input
ro: Intrare @argument

en: Contextual filters
ro: Filtre contextuale
