Views Field View (7.x-1.0-rc3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Query string
bo: འདྲི་ཞིབ་ཚིག་ཕྲེང

en: @argument title
bo: @argument་ཁ་བྱང་

en: @argument input
bo: @argument་ནང་འཇུག་

en: Contextual filters
bo: ནང་དོན་གོང་འོག་ཚག་རྒྱག་བྱེད
