Views Field View (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: Fields
eu: Eremuak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: View settings
eu: Bistaren ezarpenak

en: @argument title
eu: @argument izenburua
