Views Field View (7.x-1.0-rc3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: Fields
he: שדות

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: View settings
he: הגדרות היבט

en: Contextual filters
he: מסננים תלויי הקשר
