Views Field View (7.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Fields
hu: Mezők

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: View settings
hu: Nézet beállítások

en: Query string
hu: Lekérdezési karakterlánc

en: @argument title
hu: @argument cím

en: @argument input
hu: @argument bemenet

en: Contextual filters
hu: Szövegkörnyezeti szűrők
