Views Field View (7.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Views
id: View

en: View
id: Lihat

en: Display
id: Tampilan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: View settings
id: Pengaturan view

en: @argument title
id: Judul @argument

en: @argument input
id: Masukan @argument

en: Contextual filters
id: Filter kontekstual
