Views Field View (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Fields
jv: Field

en: @argument title
jv: judhul @argument

en: @argument input
jv: input @argument
