Views Field View (7.x-1.0-rc3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Display
lt: Rodymas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis
