Views Field View (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: Fields
ar: الحقول

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: @argument title
ar: عنوان @argument

en: @argument input
ar: مُدخل @argument
