Views Field View (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Fields
ca: Camps

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: View settings
ca: Paràmetres de la vista

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument

en: Contextual filters
ca: Filtres contextuals
