Views Field View (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Views
et: Vaated

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Fields
et: Väljad

en: Arguments
et: Argumendid

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: View settings
et: Kuvamise sätted

en: Query string
et: Päringusõne

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend

en: Contextual filters
et: Kontekstifiltrid
