Views Field View (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Views
lv: Skati

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Fields
lv: Lauki

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: View settings
lv: Skata iestatījumi

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: Contextual filters
lv: Konteksta filtri
