Views Field View (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: View
pt: Ver

en: Display
pt: Exibição

en: Fields
pt: Campos

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: View settings
pt: Configurações da view

en: @argument title
pt: @argument título

en: @argument input
pt: @argument entrada

en: Contextual filters
pt: Filtros contextuais
