Views Field View (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Fields
az: Sahələr

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: View settings
az: Parametrlərə baxın

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş
