Views Field View (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: View
de: Ansicht

en: Display
de: Anzeige

en: Fields
de: Felder

en: Arguments
de: Argumente

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: View settings
de: Einstellungen der Ansicht

en: Query string
de: Anfragezeichenkette

en: @argument title
de: @argument Titel

en: @argument input
de: @argument Eingabe

en: Contextual filters
de: Kontextfilter
