Views Field View (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Views
es: Vistas

en: View
es: Ver

en: Display
es: Presentación

en: Fields
es: Campos

en: Arguments
es: Argumentos

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: View settings
es: Opciones de vista

en: Query string
es: Cadena de consulta

en: @argument title
es: Título de @argument

en: @argument input
es: Entrada de @argument

en: Contextual filters
es: Filtros contextuales
