Views Field View (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: View
ja: ビュー

en: Display
ja: 表示

en: Fields
ja: フィールド

en: Arguments
ja: 引数

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: View settings
ja: ビューの設定

en: @argument title
ja: @argument タイトル

en: @argument input
ja: @argument インプット

en: Contextual filters
ja: コンテクスチュアルフィルター
