Views Field View (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Fields
pl: Pola

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: View settings
pl: Ustawienia widoku

en: Select a view to embed.
pl: Wybierz widok do osadzenia.

en: Query string
pl: Ciąg zapytania

en: @argument title
pl: Tytuł argumentu @title

en: @argument input
pl: @argument wejściowy

en: Contextual filters
pl: Filtry kontekstowe

en: Select a view display to use.
pl: Wybierz ekran widoku, który ma zostać użyty.

en: Aggregate queries
pl: Agregowane zapytania
