Views Field View (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Fields
cs: Pole

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: View settings
cs: Zobrazit nastavení

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup

en: Contextual filters
cs: Kontextuální filtry
