Views Field View (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Views
fr: Vues

en: View
fr: Voir

en: Display
fr: Affichage

en: Fields
fr: Champs

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: View settings
fr: Paramètres de la vue

en: Query string
fr: paramètres d'URL

en: @argument title
fr: Titre de @argument

en: @argument input
fr: Saisie de @argument

en: Recursion, stop!
fr: Récursion, stop !

en: Contextual filters
fr: Filtres contextuels
