Views Field View (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Views
it: Viste

en: View
it: Visualizza

en: Display
it: Visualizzazione

en: Fields
it: Campi

en: Arguments
it: Parametri

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: View settings
it: Impostazioni vista

en: @argument title
it: titolo per @argument

en: @argument input
it: inserimento di @argument

en: Contextual filters
it: Filtri contestuali
