Views Field View (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Fields
sk: Polia

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: View settings
sk: Nastavenia pohľadu
