Views Field View (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: View settings
th: การตั้งค่ามุมมอง
