Views Field View (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Views
uk: Види

en: View
uk: Перегляд

en: Display
uk: Показ

en: Fields
uk: Поля

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: View settings
uk: Налаштування виду

en: Select a view to embed.
uk: Оберіть вид для вбудовування.

en: Query string
uk: Рядок запиту

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення

en: Recursion, stop!
uk: Рекурсія, зупиніться!

en: raw
uk: необроблене

en: Contextual filters
uk: Контекстні фільтри

en: Select a view display to use.
uk: Оберіть використовуване відображення виду.

en: Aggregate queries
uk: Збирати запити

en: Views Field View
uk: Поле виду у видах

en: Embeds a view inside a view as field
uk: Вбудовує вид у інший вид у вигляді поля.

en: Use a comma (,) or forwardslash (/) separated list of each contextual filter which should be forwared to the view. 
              See below list of available replacement tokens. Static values are also be passed to child views if they do not match a token format. 
              You could pass static ID's or taxonomy terms in this way. E.g. 123 or "my taxonomy term".
uk: Використовуйте перелік з контекстних фільтрів, що мають передаватися виду, котрий записаний через кому (,) або косу риску (/). 
              Нижче наведений список доступних замінників. Також дочірнім видам можуть бути передані статичні значення, якщо вони за своїм форматом не збігаються із замінниками. 
              В такий самий спосіб можна передавати статичні ідентифікатори чи терміни таксономії. Наприклад, 123 чи "my taxonomy term".

en: rendered
uk: згенероване

en: Embed a view as a field. This can cause slow performance, so enable some caching.
uk: Вбудувати вид у вигляді поля. Це може зменшити швидкодію, тому увімкніть кешування.

en: View (Views field view)
uk: Вид (Поле виду у видах)

en: Embed a view in an area. This can cause slow performance, so enable some caching.
uk: Вбудувати вид у область. Це може зменшити швидкодію, тому увімкніть кешування.

en: Embed a views_field_view field in an area. This can also accept argument tokens.
uk: Вбудувати поле views_field_view у область. Також дозволено приймати замінники у якості аргументів.

en: Views Field View usually runs a separate query for each instance of this field on each row and that can mean a lot of queries.
                This option attempts to aggregate these queries into one query per instance of this field (regardless of how many rows are displayed).
                <strong>Currently child views must be configured to "Display all results for the specified field" if no contextual filter is present and
                query aggregation is enabled.</strong>. This may only work on simple views, please test thoroughly.
uk: Поле виду у виді зазвичай виконує окремий запит для кожного екземпляру поля в кожному рядкові, тому таких запитів може бути досить багато.
             Ця опція спробує зібрати ці запити в один запит для кожного екземпляру поля (в залежності від кількості відображуваних рядків)
              <strong>Нараз дочірні види налаштовані на "Показ усіх результатів в зазначеному полі", якщо відсутні контекстні фільтри і увімкнено
              збирання запитів.</strong> Працює лише на простих видах, прохання ретельно перевірити.

en: Edit "%view (@display)" view
uk: Редагувати вид "%view (@display)"

en: Use this link to open the current child view's edit page in a new window.
uk: Використовуйте це посилання, щоб відкрити сторінку редагування поточного дочірнього виду у новому вікні.

en: You must add some additional fields to this display before using this field.
          These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order,
          you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
uk: Перш ніж використовувати це поле потрібно додати в це відображення додаткові поля.
         Ці поля за потреби можуть мати позначку <em>Вилучити з відображення</em>. Зверніть увагу, що через порядок створення,
        неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.

en: The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order,
            you cannot use fields that come after this field; if you need a field that is not listed here, re-arrange your fields.
uk: Для цього поля дійсні наступні замінники. Зверніть увагу, що через порядок створення,
          неможливо використовувати поля, котрі йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.

en: Using rendered (%) tokens can cause unexpected behaviour, as this will use the last output of the field.
          This could be re written output also. If no prefix is used in the token pattern, "!" will be used as a default.
uk: Використання генерованих (%) замінників може привести до несподіваних результатів, оскільки ним буде використане остання виведення поля.
          Також може бути перезаписане виведення. Якщо в шаблоні замінника відсутній префікс, за замовчуванням використовується "!".
