Views Field View (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Fields
el: Πεδία

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: @argument title
el: @argument τίτλος

en: @argument input
el: @argument εισαγωγή
