Views Field View (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Display
nl: Weergeven

en: Fields
nl: Velden

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: View settings
nl: Overzicht-instellingen

en: Query string
nl: Query-tekst

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: Contextual filters
nl: Contextuele filters
