Views fieldsets (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Remove this item
bo: ནང་ཚན་འདི་སུབ་པ

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: No fields available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གནས་ཁོངས་མེད།

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན
