Views fieldsets (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Weight
bs: Težina

en: Remove this item
bs: Ukloni ovu stavku

en: Display type
bs: Tip prikaza

en: No fields available.
bs: Nema dostupnih polja.
