Views fieldsets (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Views
th: ดู

en: Remove this item
th: ลบรายการนี้

en: No fields available.
th: ยังไม่มีช่องรับข้อมูลที่ใช้งานได้
