Views fieldsets (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Views
eu: Bistak

en: Collapsed
eu: Tolestuta

en: Remove this item
eu: Elementu hau ezabatu

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: No fields available.
eu: Ez dago eremurik.
