Views fieldsets (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Views
fi: Näkymät

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Collapsed
fi: Pienennetty

en: Remove this item
fi: Poista

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: No fields available.
fi: Yhtään kenttää ei ole saatavilla.

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä
