Views fieldsets (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Weight
hu: Súly

en: Views
hu: Nézetek

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Collapsed
hu: Összecsukott

en: Remove this item
hu: Az elem eltávolítása

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: No fields available.
hu: Nincs elérhető mező.

en: Fieldset
hu: Mezőcsoport
