Views fieldsets (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Weight
is: Vægi

en: Views
is: Gagnasýn

en: Display type
is: Birta tegund

en: No fields available.
is: Engin svæði tiltæk.
