Views fieldsets (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Remove this item
sk: Odstrániť túto položku

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: No fields available.
sk: Nie sú dostupné žiadne položky.
