Views fieldsets (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Weight
az: Çəki

en: Views
az: Görünüşlər

en: Remove this item
az: Bu elementi silin

en: Display type
az: Ekran növü

en: No fields available.
az: Sahələr mövcud deyil.
